Bee Different

Коли ми говоримо про здоров’я, то передувсім маємо на увазі фізичне здоров’я. Але щоб дитина почувала себе комфортно, їй не менш важливе здоров’я психологічне та емоційне. Ось це і є основною метою нашого садочка, яка здійснюється передовсім створенням відповідних умов для нашого (вашого) малюка, щоб дитина зростала в гармонії з собою та оточуючим світом, черпаючи необідні для її розвитку та сучасних вимог знання.

Ми перерили купа методик. Ми вивчали праці Марії Монессорі, Вальдорфівську педагогіку, методику раннього розвитку бельгійки Сесіль Лупан та японця Масара Ібуки. Ми взяли до уваги цілі успішні методики родин (сім’я Шептицьких та Нікітіних) та навіть міст (методика Реджіо-Емілії) та наші українські методики «Дитина» та «Українське дошкілля». Ми спостерігали за дошкільнятами Італії, Фінляндії, Норвегії та де ми тільки не були в цілях навчання! Беручи до уваги їх всіх, ми все ж маємо сміливість запропонувати вам ГАРМОНІЮ у навчанні та розвитку, взявши «сіль» з кожної з них, потрібну в консистенції саме для нашої, української, дитини.

Bee Different

Отже, у нас багато фізкультури. Бо спорт – запорука здоров’я. А ще в нас – багато свіжого повітря і ТАК – ми постійно провітрюємо приміщення і НІ – дитину не протягне.

А ще ми вчасно харчуємо наших зайченят, підбираючи індивідуальне харчування кожному згідно з рекомендаціями лікаря та безперечно беручи до уваги смаки дитини. А ще наші дітки залюбки їдять фрукти, які у них у свобідному безлімітному доступі.

Нашій дитині не може бути скучно, сумно чи погано! Адже ми танцюємо, вивчаємо мови, розвиваємо дрібну моторику рук малюванням, ліпленням та …

Вихователь її завжди розважить. Адже на момент відсутності батьків вона /він є дитині опорою та захистом.

Телефонуйте
+38 (068) 110-11-02

Спорт

Спорт – запорука здоров’я. А ще в нас – багато свіжого повітря.

Навчання

Ми перерили купа методик. Ми вивчали праці Марії Монессорі, Вальдорфівську педагогіку, методику раннього розвитку бельгійки Сесіль Лупан та японця Масара Ібуки.

Творчість

Нашій дитині не може бути скучно, сумно чи погано! Адже ми танцюємо, вивчаємо мови, розвиваємо дрібну моторику рук малюванням, ліпленням та багато інших цікавинок.