Про простір Bee Different:

Ми інші не одним чи двома відмінними факторами. Ми інші комплексним підходом, необхідним для гармонійного та всебічного розвитку нашої (вашої) дитини):
  • Любов та турбота (невеликі групи дітей дозволяють нашим ніжним, уважним та турботливим вихователям мати достатньо часу для спілкування з кожною дитиною)
  • Здорове, збалансоване харчування уважно підібране під потреби кожної дитини (ми співпрацюємо з кращими сертифікованими кейтеринговими компаніями нашого міста, до того ж, на столі у наших діток завжди є фрукти)
  • Здоровий сон (ваші діти будуть спати в комфортних умовах, так як тут є кондиціонери, зволожувачі повітря. Крім того в нас гіпоалергенні подушки, ковдри та наматрасники. Наповнювач – кокон шовкопряду, який є єдиним природнім, антиалерненом, що не переохолоджує, не перегріває організм дитини під час сну)
  • Здорові умови навчання та виховання (ми використовуємо гіпоалергенні матеріали та іграшки, наш проектор та екрани не шкідливі для оченят наших дітей, всі зони (навчальна, відпочинкова, оздоровча, фізкультурна, танцювальна та санітарна) повністю адаптовані під вік та потреби наших вихованців
  • Здоровий баланс праці та відпочинку (основи поняття work-life balance, ми впевнені, варто формувати з дитинства, і тоді людина пронесе це через все своє життя, тому наш розпорядок дня уважно сформований і ми встановили чіткий баланс для праці та відпочинку, а наші ментори та педагоги є взірцем для діток)
  • Здорове середовище (давно доведено, що розумова діяльність збільшується більш, ніж на 30% у добре провітрюваному приміщенні, а також, що діти, які знаходяться на свіжому повітрі бодай 2 години в день, здоровіші та активніші. Тому прогулянки у нас обов’язкові (ми утримуємось виключно при штормовій погоді), а приміщення у нас провітрюється та зволожується безкомпромісно та обов’язково)
  • Профілактичні та оздоровчі заходи. В тижневе меню входять кисневі коктейлі та фрукти, отже, вітамінів та мікроелементів для дитячого організму в нас вдосталь. В тижневий розпорядок дня обов’язково входить оздоровча гімнастика, а перебування перед сном в соляній кімнаті у нас – в щоленній практиці)

Чому в нас затишно, навчально і цікаво:

Основні принципи формування дитини у нашому просторі сформовані на основі гуманної педагогіки Шалви Амонашвілі, сенсорного виховання Марії Монтесорі. Ми взяли до уваги цілі успішні методики родин (сім’я Шептицьких та Нікітіних) та навіть міст (методика Реджіо-Емілії) та наші українські методики «Дитина» та «Українське дошкілля». Ми не нехтували порадами бельгійки Сесіль Лупан та японця Масара Ібуки та дослуховувались до порад багатьох інших педагогів України та світу.Ми спостерігали за дошкільнятами Італії, Фінляндії, Норвегії та де ми тільки не були в цілях навчання! Беручи до уваги їх всіх, ми все ж маємо сміливість запропонувати вам гармонію у навчанні та розвитку, взявши «сіль» з кожної з них, потрібну в
консистенції саме для нашої, української, дитини.

Bee different.

Адже в умовах сучасного світу виграє не сильніший і розумніший, а той, хто найкраще реагує на зміни, що відбуваються (Гордон Драйден), при цьому, залишаючись собою.